IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Audio Video TV Foto7621Auto un moto preces3751Bērniem3859Dārzam1486Datortehnika49145
Datori24220Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi117Datoru komponentes4492Datu nesēji1769Kabeļu organizētāji un piederumi38Lietota datortehnika213PC spēles808Perifērijas iekārtas10926Programmatūra352Tīkla produkti3259Vadi, kabeļi, adapteri2951
Kancelejas preces4310Mājai9073Sadzīves tehnika1882Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei3268Skaistums un veselība1324Somas un aksesuāri2123Sports un Izklaide13622Telefoni5925Zoopreces1536
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
Intellinet Network Solutions Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45

Intellinet Network Solutions Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45

ID: 525156
Kods: 508193
Grupa: Mediju pārveidotāji
Ražotājs: Intellinet Network Solutions
Palika 0 preces!
Original part number508193Product nameIntellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45ProducerIntellinet Network Solutions... Vairāk
Pasūti šo preci šodien un saņem 30.10.2019
Skaits:
Pievienot salīdzināšanai

Dalīties ar šo preci

e-pastsDalītiesTweetGoogle +
Vairāk informācijas
Original part number508193
Product nameIntellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
ProducerIntellinet Network Solutions
Class of productMedia converter
Network protocol and connector type 110 GigabitEthernet SFP+
Network protocol and connector type 210 GigabitEthernet 10GBaseLR
Wiring type
  • CAT5
  • Single Mode Fibre Optic
Height95 mm
Width70 mm
Length25 mm
Net weight0.2 kg
Additional information
  • 10GB SFP+ port
  • 10GB RJ45 port

Akcijas preces

Akcija
 Balkona kaste Crown 20.1x58x27.8cm g.brūna
Balkona kaste Crown 20.1x58x27.8cm g.brūna
€ 3.59 € 5.99
4
Palika 4 preces!
Akcija
Camry Air dehumidifier  CR 7903 100 W
Camry Air dehumidifier CR 7903 100 W
€ 44.01 € 48.90
6
Ir noliktavā!
Akcija
ED Mikrofons MK-150 melns SVEN
ED Mikrofons MK-150 melns SVEN
€ 1.60 € 2.88
22
Ir noliktavā!
Akcija
APPLE iPhone 6s Plus Leather Case (PRODUCT)RED
APPLE iPhone 6s Plus Leather Case (PRODUCT)RED
€ 34.05 € 36.76
4
Palika 4 preces!
Akcija
Xiaomi  Redmi 7 2+16 Eclipse Black BAL
Xiaomi Redmi 7 2+16 Eclipse Black BAL
€ 114.30 € 127.00
1
Palika 1 prece!
Akcija
FLIR Systems FLIR ONE PRO LT Android USB-C Professional thermal camera for Android USB-C
FLIR Systems FLIR ONE PRO LT Android USB-C Professional thermal camera for Android USB-C
€ 289.00 € 300.00
4
Palika 4 preces!
Akcija
 Gr.l.-THREE 147W LED 3000K 6000lm balta
Gr.l.-THREE 147W LED 3000K 6000lm balta
€ 169.99 € 159.00
52
Ir noliktavā!
Akcija
Made in Italia FOSCA
Made in Italia FOSCA
€ 41.90 € 55.86
57
Ir noliktavā!
Izmērs:
NOSIZE
Sezona:
Spring/Summer
Krāsa:
White
Stils:
Women