IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Aizsarglīdzeklī38Sports un Izklaide13474Sadzīves tehnika763Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei2393Skaistums un veselība857Bērniem4175Dārzam1043Audio Video TV Foto5643Auto un moto preces1074Datortehnika33255
Datori11635Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi63Datoru komponentes2860Datu nesēji1094Kabeļu organizētāji un piederumi9Lietota datortehnika5553PC spēles73Perifērijas iekārtas7833Programmatūra79Tīkla produkti1926Vadi, kabeļi, adapteri2130
Kancelejas preces741Mājai8475Somas un aksesuāri5Telefoni11038Zoopreces3
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
Cena
-

Mediju pārveidotāji

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D
€ 18.28
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
Mikrotik S-31DLC20D
Mikrotik S-31DLC20D
€ 24.22
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
TP-LINK  MiniGBIC Module
TP-LINK MiniGBIC Module
€ 28.49
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  TL-SM311LS V3 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s 1310 nm
TP-LINK TL-SM311LS V3 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s 1310 nm
€ 28.69
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TPL TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
TPL TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
€ 33.18
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
€ 44.54
5
Palika 5 preces!
Saņemsi: 01.11.2021
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
€ 35.09
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
€ 40.59
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  Gigabit SFP Media Converter
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter
€ 30.00
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK Gigabit Multi-Mode Media Converter
€ 51.96
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
TP-LINK 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
€ 43.88
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  TL-MC1400 V3 network equipment chassis 2U
TP-LINK TL-MC1400 V3 network equipment chassis 2U
€ 298.80
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 01.11.2021
DAHUA NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960
DAHUA NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960
€ 45.16
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 21.10.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP PAIR/S-3553LC20D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP PAIR/S-3553LC20D
€ 62.89
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER QSFP+/Q+85MP01D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER QSFP+/Q+85MP01D
€ 45.29
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
TP-LINK  Gigabit WDM Media Converter
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
€ 35.03
3
Palika 3 preces!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  Gigabit WDM Media Converter
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
€ 39.84
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter
€ 25.53
4
Palika 4 preces!
Saņemsi: 01.11.2021
TP-LINK  10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter
€ 16.10
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D
€ 121.41
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 21.10.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
€ 14.52
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550
€ 14.52
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
€ 15.31
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ SFP port/ 1000M
ElectroBase ® Media konvertors/ SFP port/ 1000M
€ 22.26
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1310/ Cisco compatable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1310/ Cisco compatable
€ 13.50
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1550/ Cisco compatable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1550/ Cisco compatable
€ 13.50
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ C/ 1310/Cisco
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ C/ 1310/Cisco
€ 18.84
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm
€ 20.18
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ MM/ 10/100Mbps/2km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ MM/ 10/100Mbps/2km/ SC/ 1310
€ 29.04
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310 / Cisco compatitable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310 / Cisco compatitable
€ 17.39
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155 Mbps/ 20km/ 1550/ Cisco compatitable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155 Mbps/ 20km/ 1550/ Cisco compatitable
€ 17.39
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 25.10.2021
СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР