IZDEVĪGAS CENAS
RAŽOTĀJA GARANTIJA
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
+371-23272072
P-Pk 9-18
 Kategorijas
Aizsarglīdzeklī42Sports un Izklaide14017Sadzīves tehnika1115Sadzīves tehnika un piederumi virtuvei2655Skaistums un veselība1026Bērniem5801Dārzam1066Audio Video TV Foto7202Auto un moto preces2834Datortehnika38436
Datori13344Datortehnikas tīrīšanas līdzekļi61Datoru komponentes3273Datu nesēji1313Kabeļu organizētāji un piederumi7Lietota datortehnika7772PC spēles95Perifērijas iekārtas8264Programmatūra96Tīkla produkti1983Vadi, kabeļi, adapteri2228
Kancelejas preces785Mājai9419Somas un aksesuāri9Telefoni12298Zoopreces4
Grozs ir tuksš
Radīt vairāk kategoriju Radīt mazāk kategoriju
Cena
-

Mediju pārveidotāji

Salidzināt (0)
Kārtot pēc
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D
€ 19.11
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D
€ 51.79
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
MIKROTIK NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10
MIKROTIK NET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10
€ 58.23
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  TL-SM311LS V3 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s 1310 nm
TP-LINK TL-SM311LS V3 network transceiver module Fiber optic 1250 Mbit/s 1310 nm
€ 25.87
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 09.08.2021
TPL TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
TPL TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
€ 20.89
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  10/100Mbps Single-Mode Media Converter
TP-LINK 10/100Mbps Single-Mode Media Converter
€ 39.48
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 09.08.2021
TP-LINK  Gigabit Single-Mode Media Converter
TP-LINK Gigabit Single-Mode Media Converter
€ 35.16
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
€ 35.09
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
TPL TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter
€ 29.68
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  Gigabit SFP Media Converter
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter
€ 20.77
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK Gigabit Multi-Mode Media Converter
€ 46.15
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 09.08.2021
TP-LINK  10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
TP-LINK 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
€ 45.93
2
Palika 2 preces!
Saņemsi: 09.08.2021
TP-LINK  TL-MC1400 V3 network equipment chassis 2U
TP-LINK TL-MC1400 V3 network equipment chassis 2U
€ 269.56
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 09.08.2021
DAHUA NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960
DAHUA NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960
€ 44.36
1
Palika 1 prece!
Saņemsi: 29.07.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER QSFP+/Q+85MP01D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER QSFP+/Q+85MP01D
€ 44.56
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  Gigabit WDM Media Converter
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
€ 32.39
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 09.08.2021
TP-LINK  Gigabit WDM Media Converter
TP-LINK Gigabit WDM Media Converter
€ 26.94
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
TP-LINK  10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter
€ 22.11
2
Palika 2 preces!
Saņemsi: 09.08.2021
TP-LINK  10/100 Mbps WDM Media Converter
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter
€ 16.10
5
Palika 5 preces!
Saņemsi: 29.07.2021
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D
MIKROTIK NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D
€ 122.32
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 29.07.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
€ 14.52
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550
ElectroBase ® Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550
€ 14.52
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
€ 15.31
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ SFP port/ 1000M
ElectroBase ® Media konvertors/ SFP port/ 1000M
€ 22.26
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1310/ Cisco compatable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1310/ Cisco compatable
€ 13.50
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1550/ Cisco compatable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ SC/ 1550/ Cisco compatable
€ 13.50
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ C/ 1310/Cisco
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ SM/ 1.25G/ 20km/ C/ 1310/Cisco
€ 18.84
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm
ElectroBase ® SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm
€ 20.18
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ MM/ 10/100Mbps/2km/ SC/ 1310
ElectroBase ® Media konvertors/ Dual fiber/ MM/ 10/100Mbps/2km/ SC/ 1310
€ 29.04
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310 / Cisco compatitable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310 / Cisco compatitable
€ 17.39
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155 Mbps/ 20km/ 1550/ Cisco compatitable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155 Mbps/ 20km/ 1550/ Cisco compatitable
€ 17.39
5+
Ir pieejams!
Saņemsi: 02.08.2021
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ SC/ 3km / 1310/ Cisco compatitable
ElectroBase ® SFP modulis/ Single fiber/ SM/ 1.25G/ SC/ 3km / 1310/ Cisco compatitable
€ 12.92
3
Palika 3 preces!
Saņemsi: 02.08.2021
СКОПИРОВАТЬ В БУФЕР